Відомий співак та активіст у боротьбі за права ЛГБТ Елтон Джон розкритикував Україну за брак уваги до порушень прав представників ЛГБТ-спільноти. Про це він заявив у Києві на щорічній YES-конференції, пише DW.

Перед Україною й досі лежить “довгий шлях”, який вона має подолати у належному ставленні до представників ЛГБТ-спільноти. Про це заявив у суботу, 12 вересня, легендарний співак Елтон Джон, під час 12-ої зустрічі Ялтинської європейської стратегії у Києві. Він з сумом відзначив, що проведення простенького та скромного гей-прайду в Києві організували в “таємному місці, аби завадити хуліганам зірвати його та вчинити насильство проти учасників”. “Марш тривав, в цілому, 10 хвилин, а бійка — понад годину”, — наводить його слова агенція AFP.

“Сприйняття людей без огляду на вік, расу, стать, етнічну приналежність та сексуальну орієнтацію — на сьогодні це мірило відкритого, толерантного та демократичного суспільства”, — наголосив він.

Під час перебування у Києві Елтон Джон зустрівся також з президентом України Петром Порошенком, який вручив йому футболку зі символікою кампанії за звільнення українських в’язнів, зокрема режисера Олега Сенцова.