Британський співак Елтон Джон оголосив про створення нового фонду екстренної допомоги ВІЛ-позитивним людям в умовах пандемії коронавірусу.

Фонд створений при некомерційній організації Elton John Aids Foundation. Організація планує запропонувати ефективні рішення, здатні допомогти людям з ВІЛ, у яких є ризик отримати COVID-19.

У своєму Твіттере музикант висловив надію, що партнери Elton John Aids Foundation «зможуть протистояти COVID-19 і залишаються з групами пацієнтів по всьому світу». «Ми думаємо про вас, ми з вами, ми вас не залишаємо», – запевнив Елтон Джон.

Дотепер у публічному доступі немає жодних даних про ризик, пов’язаний з коронавірусом, для людей що живуть з ВІЛ. Хоча більш раціональна об’єднана програма ООН по ВІЛ/СНІДу (ЮНЭЙДС) попереджала, що пандемія нового типу коронавірусу може негативно вплинути на забезпеченні цієї групи населення ліками. Так, за даними одного дослідження, подібні проблеми спостерігали у ВІЛ-позитивних жителів Китаю, де почалася епідемія. В ЮНЕЙДС закликали уряди забезпечити людям, що живуть з ВІЛ, постійний доступ до необхідних лікарських препаратів.