Головна героїня мультфільму «Крижане серце» нарешті стане щасливою у стосунках. Вона почне зустрічатися з дівчиною у третій частині франшизи, пише сайт OUT.

Повідомляється, шо зусилля фанатів та фанаток мультфільму не були марними. Раніше вони розгорнули цілу кампанію та вимагали, аби принцеса закохалася у дівчину. «Disney дійсно це планує. Вони хотіли це зробити ще у другій частині, але подумали, що надто рано. Хвилювалися, що деякі країни не дозволять показувати фільм у кінотеатрах», – кажуть анонімні джерела.

Продовження «Крижаного серця» вийде в український прокат в листопаді цього року. А от третю частину «Крижаного серця» доведеться почекати. Скоріше за все, триквел вийде не раніше 2025 року. Продюсери офіційно поки не підтверджують, що працюють над третьою главою.

Нагадаємо, у 2016 році у Twitter був запущений хештег #GiveElsaAGirlfriend («Дайте Ельзі дівчину»). Активісти та активістки вважали, що принцеса має право на щастя, оскільки живе в постійному жаху і приховує від людей свій чарівний дар.