Топ-менеджер соціальної мережі Facebook Кріс Кокс на своїй офіційній сторінці приніс вибачення від імені компанії представникам ЛГБТ-спільноти за політику вимоги реальних імен. Про це повідомляє інтернет-портал GR.ru.

“Я хочу вибачитися перед потерпілою ЛГБТ-спільнотою за ті труднощі, які ми створили вам при спілкуванні з вашим Facebook останні кілька тижнів”, – написав на своїй сторінці в Facebook Кокс.

Скандал розгорівся два тижні тому, коли кілька загальновідомих представників ЛГБТ-спільноти у США втратили доступ до своїх акаунтів, оскільки були зареєстровані в соцмережі не за реальними іменами, а за сценічними псевдонімами. Цей факт розкрився після того, пише Кріс Кокс, коли один з користувачів Facebook повідомив в службу технічної підтримки про акаунти представників ЛГБТ-спільноти, назвавши їх підробленими.

Facebook приніс вибачення за експеримент над емоціями людей.

“Політика Facebook полягає в тому, що користувачі повинні представлятися тими ж іменами, під якими вони відомі в реальному житті. Це і відрізняє нашу соцмережу від більшості інших інтернет-сервісів, де користувачі можуть використовувати вигадані імена або бути анонімними. Крім того, така політика дозволяє захищати мільйони користувачів від троллінгу, шахрайства і знущань”, – пише Кокс.

При цьому він визнав, що подібний підхід вимагає доопрацювання, також як і підтримка тих користувачів, які неправомірно втратили доступ до своїх акаунтів через схожу ситуацію.

Кокс також повідомив, що робота по недопущенню таких ситуацій вже ведеться та цей сумний досвід обов’язково буде враховано у подальшій діяльності Facebook.