На три дні — з 18 по 20 травня 2018 року – у Кропивницькому зібралися психологи та психологині з Кіровоградської області, а також обласного центру. Під час тренінгу вісімнадцять спеціалістів та спеціалісток дізналися ключову інформацію стосовно ЛГБТІ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність тощо.

Окрім теоретичної частини учасники та учасниці мали практичні завдання під керівництвом досвідчених тренерів та тренерок. Також їм було запропоновано спілкування з «живими книгами» — представниками/цями ЛГБТ-спільноти, які особисто відповіли на будь-які питання, що пов’язані з їхньою сексуальною орієнтацією чи гендерною ідентичністю.

Ось як описали свої враження учасники та учасниці проекту:

«Величезна вдячність організаторам за якісну організацію. Тренери показали нам злагоджену роботу: різноманітні і доцільно підібрані вправи та повноцінне інформаційне наповнення тренінгу. Дякую всім учасникам групи за комфортний психологічний клімат в групі, а також веселий і корисно проведений час. Ви всі просто неперевершені!» – Ольга Журавльова

«Дякую чудовій команді тренінгу «Школа толерантності» за ці три дні. Це був час, коли ми занурилися в непросту тему кохання та прив’язаності. Ми розвінчали міфи про ЛГБТ»  – Василь Манзар.

Організатором заходу виступив Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» за підтримки громадської організації «Центр психологів-практиків». Варто відзначити, що усі учасники та учасниці «Школи Толерантності» мають використати отримані знання у своєму професійному оточенні. Наприклад, завдяки проведенню лекції, семінару, міні-тренінгу по дослідженій темі, або через безпосереднє консультування ЛГБТ-підлітків.