Олімпійський чемпіон Ґас Кенворті знявся для глянцю Gay Times. В інтерв’ю спортсмен розказав про свій камін-аут, а також про розуміння відносин.

Зокрема, Ґас Кенворті зазначив, що камін-аути дуже важливі у сучасному суспільстві. «Це надихає наступне покоління. Будь-яка людина, яка відкрилася, буде мотивувати інших. Це особливо актуально у музиці, фільмах та спорті. Бути геєм – не єдина частина моєї сутності. Але це моя найкраща частина. Але важливо нагадати, що не можна взяти і пов’язати себе відносинами. Те, що працює для однієї пари, може не спрацювати для іншої», – зазначив спортсмен. Також Ґас заявив, що зовсім не проти полігамних відносин: «Обов’язок і моногамія – не одне і те саме. Хоча це не найкраще для пари. Головне, щоб була довіра і повага. Відкритість важлива для усіх».

Також 26-річний олімпієць прокоментував славнозвісне фото з Олімпіади, коли він поцілувався із своїм хлопцем: «Це було складно. Олімпійські ігри отримали багато негативних реакцій просто через те, що ми такі. Ми не знали, що нас знімали. Але потім люди все одно сердилися. Мовляв, навіщо ви нам жбурляєте в обличчя таке? Якщо хокеїст поцілує свою дружину, то всі або посміхнуться, або не звернуть увагу. А ми отримали негативну реакцію. Люди ще й писали про це на YouTube, в Instagram чи Twitter».

Нагадаємо, Ґас Кенворті  – один з ведучих фристайлістів планети. Спортсмен отримав срібло на зимових Олімпійських іграх 2014 року у слоупстайлі. Невдовзі після цього він здійснив камін-аут.