Хотіли б інтегрувати у свою діяльність інклюзію та політику різноманіття та працювати з тематикою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності чи надавати послуги представникам ЛГБТ-спільноти? З вас зацікавленість, з нас – підтримка та допомога у цьому.


До майбутньої співпраці запрошуються організації або ініціативні групи не з числа ЛГБТ-профільних.

Для нас кооперація цікава в першу чергу заради підвищення поінформованості щодо питань, які стосуються сексуальної орієнтації та боротьбу з дискримінацією в суспільстві по відношенню до ЛГБТ-спільноти. Для вас – вихід на нові аудиторії, осучаснення ваших політик, навчання вашого піарника чи піарниці, а, головне, вклад у розбудову кращого світу.

Які заходи заплановано?

Тренінг для тренерів з питань Сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності
Тренінг для PR-фахівців/чинь партнерських організацій
Спільна інфокампанія,  в тому числі в соціальних мережах партнерських організацій та проведення освітніх заходів для аудиторій партнерських організацій.
Впровадження політик інклюзії та різноманіття в партнерських організаціях.

Період реалізації: серпень 2023 року – березень 2024 року

Проєктом передбачені гонорари для представників та представниць організацій, які пройдуть навчання та будуть безпосередньо  впроваджувати активності.

Для того, щоб спробувати себе у співпраці та отримати цікавий (взаємний) досвід, просимо заповнити заявку

Заявки приймаються до 15 червня 2023 року включно. У разі виникнення запитань – звертайтеся за електронною адресою office@genderz.org.ua