Директор обласного благодійного фонду “Гендер Зед” звернувся сьогодні з офіційним листом до міського голови Запоріжжя Володимира Буряка з проханням посприяти проходженню депутата від “Самопомочі” Корольова Олега спеціальної експертизи  для з’ясування “чи обранець не помилився епохою/професією/чи все у нього гаразд з психічним здоров’ям”?

На такий крок в організації пішли після виступу депутата на сесії міськради (25 серпня), де Корольов побачив у огорожі, пофарбованій в кольори веселки, на Правобережному пляжі міста «гей-пропаганду» та звернувся до мера з вимогою змінити вигляд об’єкту. При цьому депутат посилався на Конституцію, зачитавши рядки про “відповідальність перед Богом”(!) та “невластивість та неприпустимість” веселкових кольорів для України. Більше того, депутат поскаржився на “представників ЛГБТ-руху”, які, за його словами, пофарбували паркан на пляжі у кольори веселки…

За даними експертів в області психіатрії, вбачання в веселкових кольорах якоїсь “пропаганди” або віра в “теорії змови” може бути ознакою певних психічних розладів, а тому, піклуючись про здоров’я обранця, в Гендер Зед вирішили запропонувати депутату проходження спеціальної комісії.

Нижче наводимо текст офіційного звернення:

“Шановний Володимире Вікторовичу,

дозвольте звернутися з наступним.

З місцевих новин Запорізькому обласному благодійному фонду «Гендер Зед» стало відомо про те, що на сесії міськради 25.08.2016 року депутату від «Самопомочі» Корольову Олегу Миколайовичу не сподобались веселкові кольори, в які КП “Титан” пофарбувало частину паркану біля Правобережного пляжу. Більше того депутату в такому благоустрою вгледілось «протистояння ЛГБТ і патріотів».

Висловлюючи своє обурення від відвертих нісенітниць, якими займаються окремі депутати за кошти платників податків на сесіях міськради, та публічним маніпулюванням з вуст високопосадовця доісторичними уявленнями про ЛГБТ-спільноту, вбачаючи в веселкових кольорах якусь міфічну «пропаганду», з одного боку, та турботою про здоров’я наших обранців, з іншого боку, прошу:

ТЕРМІНОВО направити депутата міськради від «Об’єднання «Самопоміч»» Корольова Олега Миколайовича на проходження психічної експертизи чи експертної (медичної) комісії для з’ясування відповідей на питання:

  • чи все гаразд з психічним здоров’ям Корольова О.М.?
  • чи не помилився Корольов О.М. епохою?
  • чи не помилився Корольов О.М. професією?

Копію висновків експертизи прошу направити на електронну адресу організації (…). Дякуємо заздалегідь.

З повагою,

Мілевський Ростислав, директор”

Декілька важливих реплік для роздумів:

1. Якби на хвилинку уявити те, що сексуальну орієнтацію чи гендерну ідентичність людини можна якимось чином “пропагувати”, і що дана “пропаганда” працює, на землі вже давно не було б жодного гомосексуала, так як практично всі геї, лесбійки та трансендери виросли в гетеросексуальних сім’ях та в гетеронормативному суспільстві (тобто де за замовчуванням вважаються нормою та є видимими прояви виключно гетеросексуальної орієнтації та поведінки) під впливом повсюдної “пропаганди гетеросексуалізму”: на вулиці, з екранів телевізорів, у колективах, з книжок, вдома, абсолютно будь-де і постійно.

2. Говорячи про “протистояння ЛГБТ та патріотів” редакція сайту хотіла б нагадати, що серед представників та представниць української, в тому числа запорізької, ЛГБТ спільноти дуже важко віднайти не патріотів. Спільнота активно відстоювала і відстоює про-демократичні прагнення України, підтримувала про-європейські протести, без веселкових кольорів виходила на Майдани у різних регіонах, воює в зоні АТО і т.д., в тому числі брала активну участь у фарбуванні запорізьких парканів, лавок інших об’єктів у патріотичні кольори. Рівень патріотизму кожного та кожної не залежить від сексуальної орієнтації людини.