Автори гей-додатку Grindr повідомили, що вводять нову опцію. Відтепер користувачі зможуть отримувати нагадування про те, що час протестуватися на ВІЛ, пише Firstpost.

Нагадування з’являться у проміжок часу між трьома місяцями до півроку – залежно від того, що обере користувач. Програма не лише повідомить про тест на ВІЛ, а ще й підкаже, як дістатися до найближчих центрів тестування. Такі організації зможуть безкоштовно розміщувати соціальну рекламу у додатку.

Експерти позитивно висловились щодо нововведення. «Вау, це здорово! Для такої величезної компанії це новаторське рішення», – заявив колишній начальник програми профілактики венеричних захворювань у Сан-Франциско Джеффрі Д. Клауснер. З ним погодився і начальник відділу боротьби зі СНІДом Центру контролю і профілактики захворювань Джонатан Мермін. «Чоловіки, які використовують телефонні програми для пошуку інших чоловіків, мають високі шанси інфікуватися», – зазначив він.

Щоденно Grindr користуються більше 3 мільйонів користувачів. Додаток з’явився у 2009 році. З того часу він став популярним у 192 країнах. Втім, Grindr блокується в Турції та Ірані, а в Єгипті саме через програму поліція шукає та арештовує геїв.