Автор: Кирило Філатов

 

На каналі 1+1 показали черговий випуск вокального шоу «Голос країни». Трансгендерна співачка Зіанджа, яку в минулому публіка знала за ім’ям Борис Апрель, виконала пісню Лани Дель Рей «Summertime Sadness».

Зіркові тренери сформували з виконавців своєї команди дуети. Зіанджа заспівала з іншим учасником Олексієм Бакланом. Після виступу тренер Зіанджі Потап назвав співачку «іншою, з іншої планети». І додав: «Це було найкраще виконання, за весь час, коли я чув цю пісню».

У свою чергу Тіна Кароль відзначила: «Це буде найпопулярніший ролик у YouTube. Це було приголомшливо, це було неймовірно!». В результаті більшість зіркових тренерів проголосували за Зіанджу – вона пройшла у наступний тур шоу.

Сама Зіанджа зізналась: «Я хочу стати голосом для людей, яких ніхто не чує. Свою участь у проекті я присвячую всім вигнанцям, людям не таким, як всі, відштовхнутим суспільством. Адже не важливо, як ти виглядаєш та чим відрізняєшся від інших, ти можеш здійснити свої мрії”, – цитує вокалістку 1+1.

Поява Зіанджі на шоу «Голос країни» спричинила багато обговорень. Зараз співачка хоче записати свій новий сингл та стати ведучою розважальних шоу.