Головну роль у стрічці зіграв квір-модельєр Михайло Коптєв, який також створив костюми, пише Yabl.

За сюжетом, один з героїв фільму піддається гомосексуальному потягу, але наштовхується лише на претензії та непорозуміння з боку суспільства. Потім з’ясовується, що герой є частиною таємної спільноти, яка асоціює себе з козаками. Дізнавшись про конфлікт, вони вирішують помститися.

Режисером короткометражки виступив Євгеній Коршунов. «Є дві основні ідеї фільму. Перша: у 2013 році в Запоріжжі стався інцидент, де козаки «наїхали» на місцевих геїв за те, що ті використали слово «Січ» у назві свого гей-форуму. Відштовхуючись від цього випадку, я хочу донести до глядача деякі висновки. Серед козаків минулого були гомосексуали, і нам не варто цього соромитись. Також те, що історичними й культурними надбаннями нашої держави можуть користуватись всі охочі незалежно від статі та сексуальної орієнтації. Друга: герої розкривають свої образи та таланти, виходять з ізоляції, не намагаючись більше «нормалізуватись»», — розповідає постановник про свою роботу.

Фільм є частиною проєкту Coming Out of Isolation 2.0 від фонду IZOLYATSIA. У рамках цієї ініціативи п’ятеро художників і художниць створювали відеороботи на тему різних аспектів життя ЛГБТ людей.