Нова версія класичного мюзиклу “Вестсайдська історія” потрапила під цензуру у шести країнах світу. Про це пише видання The Hollywood Reporter.

Стрічку заборонили у Саудівській Аравії, Кувейті, Бахрейні, Омані, Катарі й Об’єднаних Арабських Еміратах. Це сталося через те, що у фільмі є трансгендерний персонаж на ім’я Енібоді. Його грає небінарний актор Іріс Менас. Повідомляється, що компанії Disney та 20th Century відмовилися вирізати сцени з ним. Через це місцеві прокатники вирішили відмовитися від “Вестсайдської історії”. Нещодавно ця ж доля у країнах спіткала і супергеройский блокбастер “Вічні” – через гомосексуальність персонажів.

Сюжет “Вестсайдської історії” охоплює Нью-Йорк середини 1950-х років. Нащадки білих емігрантів та пуерториканці недолюблюють одне одного. Колишній учасник однієї з вуличних банд Тоні (Енсел Елгорт) закохується у Марію (Рейчел Зелгер), брат якої є ватажком його запеклих ворогів. Стрічка є адаптацією всесвітньовідомої драми Вільяма Шекспіра «Ромео та Джульєтта».

Побачити фільм “Вестсайдська історія” в Україні можна буде з 9 грудня. Перегляньте трейлер стрічки нижче.