ЛГБТ-користувачі/ки соціальної мережі Twitter публікують фото з коханими людьми під хештегом #ProudBoys, аби витіснити дописи неонацистів та расистів під цим тегом. Про це повідомляє Media Sapiens із посиланням на Reuters.

Організацію Proud Boys («Горді хлопці») заснували у 2016 році у США. Це ультраправий, неофашистський і лише виключно чоловічий рух, який сприяє політичному насильству та займається ним.

Поштовхом для того, аби перекрити їхні пости ЛГБТ-публікаціями, став спірний вислів президента США Дональда Трампа. Під час президентських дебатів він відмовився засудити дії організації та лише порадив їм «стояти осторонь». Прибічники руху сприйняли це як підтримку від президента. Але пізніше Трамп врешті засудив їхні дії.

Після дебатів хештег #ProudBoys став популярним у Північній Америці — ЛГБТ+ користувачі/ки масово публікували фото зі своїми коханими людьми та ставили тег.

Ведучий популярного шоу Netflix Queer Eye Боббі Берк опублікував фото разом зі своїм чоловіком та підписав: «Подивіться на цих милих #ProudBoys (ретвітніть та зробіть цей хештег про любов, а не про ненависть)».

Офіційний акаунт канадських збройних сил у США опублікував зображення військовослужбовця, який цілує свого партнера. До фото додали прапор Канади, веселковий прапор свободи і хештег #ProudBoys.

На цей флешмоб зреагували представники Proud Boys й заявили, що спроби їх образити ніколи не спрацьовували.