Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» звертається до всіх небайдужих у зв’язку з критичною ситуацією, яка напряму стосується життя сотень пацієнтів Запорізької обласної інфекційної лікарні, що стали заручниками економічної нестабільності нашої країни в останні місяці.

Справа в тому, що з початку року в нашій області вперше нарешті запрацювала Цільова соціальна програма профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів в Запорізькій області на 2014-2016 роки, яка фінансується з трьох різних джерел: з обласного бюджету, з місцевого бюджету та коштами міжнародних організацій. Так як різні джерела відповідають кожен за свій окремий сегмент, то у зв’язку з цим виникла надприкра ситуація зі зберіганням дорогих противірусних препаратів, закуплених вперше (!) для лікування  хворих вірусними гепатитами В та С у 2014 році.

У результаті складної економічної ситуації обласний бюджет наразі не може в повному обсязі вчасно профінансувати закупівлю холодильного обладнання для зберігання противірусних препаратів, закуплених за кошти державного бюджету та міжнародних організацій. А тому у ситуації, коли препарати, які потребують спеціального температурного режиму, вже закуплені, а зберігати їх ніде – ми змушені терміново звернутися до усіх небайдужих сторін, хто має у своєму розпорядженні холодильні камери, з проханням виділити декілька одиниць таких холодильних установ (нових, або не більше 1 року служби), або допомогти з їх закупівлею, для потреб Запорізької обласної інфекційної лікарні.

Холодильники будуть знаходитись безпосередньо у лікарні. За необхідності може бути надано лист з інфекційної лікарні чи будь-які коментарі головного лікаря установи.

У разі, якщо Ви маєте можливість допомогти, звертайтесь за телефонами: 0612281172, 0504541600

Щиро надіємось на Вашу допомогу та бажаємо Вам наснаги на добрі справи.