Інститут масової інформації та Всеукраїнська благодійна організація “Точка опори” спільно розробили словник коректної ЛГБТ термінології, яким можуть користуватися журналісти. Словник опубліковано на сайті ІМІ, пише MediaSapiens.

Громадські організації підкреслили, що за останній час у ЗМІ широко висвітлювалася тема ЛГБТ-спільноти, особливо в контексті «антидискримінаційної поправки». Практичні рекомендації було розроблено після аналізу матеріалів в українських медіа.

Всеукраїнська благодійна організація «Точка опори» та «Інститут масової інформації» підписали меморандум про співпрацю між організаціями у сфері протидії та запобіганню дискримінації, підвищення рівня поінформованості суспільства, просвіти  та навчання журналістів з питань прав меншин та ЛГБТ зокрема.

Нагадаємо, 12 листопада парламент ухвалив законопроект, який забороняє дискримінацію людей з гомосексуальною орієнтацією на робочому місці.

На думку британського видання The Guardian,  цей акт наблизив Україну до створення безвізового режиму з Європейським Союзом.