54-річний індійський принц-гей Манвендра Сінгх Гохіл закликав припинити знущання під виглядом терапії з усіх геїв Індії. Сам принц став жертвою такої терапії, передає Depo з посиланням на Forbes.

Конверсійна терапія, суть якої полягає в тому, щоб змінити сексуальну орієнтацію людини з гомосексуальної (або бісексуальної) на гетеросексуальну, легальна в Індії і широко там практикується. Цей досвід сильно травмував принца, і тепер він хоче зробити так, щоб вона була заборонена законом.

Гохіл – перший принц-гей в Індії. Він керує благодійним ЛГБТ-фондом, який сам фінансує. Коли він вперше розповів, що він гей, своїм батькам, вони не підтримали його.

Перше, що вони спробували зробити, – це переробити мене. Вони не прийняли б мене як дитину-гея“, – зізнався він.

Потім з їхньої подачі принца піддали конверсійній терапії. Її способи містять різні методи, починаючи з молитов і закінчуючи тортурами. У разі принца застосовувалося і електрошокове лікування.

Вони намагалися попросити лікарів оперувати мене. Вони відвели мене до релігійних лідерів, щоб попросити їх вилікувати мене“, – розповів принц. – “Індійські батьки бояться родичів, сусідів. Я завжди кажу, що представникам ЛГБТ-спільноти завжди простіше зізнатися своїм батькам, ніж батькам розповісти всім про таких дітей“, – каже він.

Через зусилля батьків Гохіла змінити його сексуальну орієнтацію він був змушений вступити в шлюб в 1991 році, але через рік розлучився. Зараз він зосереджений на розв’язанні проблем, що впливають на індійську ЛГБТ-спільноту. Його фонд також допомагає просвіщати і попереджати про ВІЛ і СНІД чоловіків, які мають статеві контакти з чоловіками, і жінок, які перебувають з ними у шлюбі. Попри все, через що він пройшов, Гохіл зазначає, що в Індії лесбійкам доводиться набагато гірше, ніж геям.

З жінками дуже погано поводяться. Я знаю випадки, коли член сім’ї гвалтує дівчинку, щоб довести, що вона може займатися сексом з чоловіками. Це доводить, що ви гетеросексуал” – укладає він.