Кандидат у президенти Бразилії Едуардо Лейте, який збирається балотуватися на наступних виборах, відкрито визнав, що він “більше гей, ніж губернатор”. Про це повідомляють Букви із посиланням на видання The Guardian. Такий крок 36-річного Лейте, губернатора штату Ріц-Гранді-ду-Сул, важливий з огляду на те, що нинішній президент Бразилії Жаїр Болсонару засуджує світогляд ЛГБТ, а також пишається тим, що він – “гордий гомофоб”.

Заяву про те, що він — гей, Едуардо зробив під час інтерв’ю бразильському телеканалу TV Globo. “Я гей, і я губернатор, який скоріше гей, ніж губернатор-гей… Я пишаюся цим”, – сказав Лейте. Він додав, що йому нічого приховувати, однак він хотів би, аби його сексуальна орієнтація не була проблемою в Бразилії.

На заяву Лейте відреагували по-різному. Представники ЛГБТ назвали крок політика таким, який стане новою сторінкою в історії.

Любов переможе ненависть”, – відреагував на слова підтримки сам політик. Однак інші не підтримали 36-річного губернатора, нагадавши йому, що він підтримував Болсонару на президентських виборах у 2018 році.