Кейтлін Дженнер розповіла в недавньому інтерв’ю ET про своє становище в транс*співтоваристві, пише Bilshe. Кілька років тому 70-річна Кейтлін зробила трансгендерний перехід і стала частиною спільноти, яка виявилася дуже критичною до неї.

У житті до транс*переходу у Кейтлін були злети і падіння в стосунках зі своєю сім’єю. Але вона завжди відчувала підтримку рідних. Сказати те ж саме про співтовариство вона не може.

«Транс*спільнота, ймовірно, більш критична, ніж широка громадськість. У мене є робота. Я досягла успіху. У мене є привілей білої людини, привілей знаменитості. У мене є всі привілеї цього світу. А при такому розкладі ти не можеш бути представником спільноти», – поділилася Дженнер.

За словами Кейтлін, спочатку вона думала, що своїм прикладом може на багатьох вплинути і багато чого змінити. Але, крім усього згаданого, бар’єром на шляху до цього також виявилися її політичні погляди. «Я завжди була консервативною, я скоріше на боці республіканців», – зазначила Кейтлін.

Вона також згадала свою благодійну роботу для ЛГБТ-організацій і зазначила, що деякі організації просили її не бути присутньою на заходах, тому що вона «особистість, що викликає суперечки».

«Деякі члени спільноти готові були просто розірвати мене на частини», – сказала Дженнер.

«Тепер мені здається, що найвагоміший внесок, який я можу зробити, – це не намагатися змінити світ, а просто бути тут і бути собою», – підсумувала Кейтлін.