Керівництво міста Валенсуела, що у Філіппінах, налагодила офіційні зв’язки з місцевою спільнотою ЛГБТ задля профілактики ВІЛ та СНІДу, пише Inquirer News.

У офіційній заяві влади міста зазначено, що керівництво звернулося за допомогою до ЛГБТ-асоціації DLGBTA, аби та сприяла розповсюдженню інформації про профілактику ВІЛ/СНІД шляхом виконання нових програм та надання послуг, фінансування яких здійснюватиметься державним коштом.

Джордж Ніколас, представник зв’язків з громадськістю DLGBTA каже, що усі їх волонтери зможуть долучитися до виконання нових програм, аби мобілізувати інших гомосексуалів:

«Сьогодні ми повинні мобілізувати ЛГБТ. Особливо тих, хто знаходиться далеко від міста. Але нам також потрібне місце, де ми могли б усе це організувати».

Він також висловив сподівання, що ця програма посилить професійні зв’язки між керівництвом міста та представниками ЛГБТ за для досягнення спільної мети.

«Ми повинні довести іншим містам та всій країні, що місцева влада та ЛГБТ-спільнота єдині у своїй меті покласти кінець  розповсюдженню ВІЛ/СНІДу».

Варто нагадати, що за оцінками UNAIDS реальна кількість людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, –  близько 0,1% від населення понад 80-мільйонної країни.