Ще один учасник Зимової вечірки у Майамі-Біч ушпиталений із діагнозом COVID-19. Про це пише онлайн видання PinkNews.

Фестиваль в Майамі, штат Флорида, проходив з 4 по 10 березня із загальною кількістю учасників та учасниць понад 10 тисяч людей. Незабаром після заходу організатори підтвердили, що у одного з учасників було діагностовано коронавірус.

Протягом наступних тижнів з’явилися повідомлення про інших учасників, які серйозно захворіли, і щонайменше двоє людей загинули.

Останній учасник фестивалю, що отримав позитивний тест на коронавірус, — Майк Шульц, 43-річний медпрацівник Каліфорнійського Тихоокеанського медичного центру в Сан-Франциско.

Він відвідав вечірку зі своїм хлопцем Джошуа Хебблетвайтом, який був ді-джеєм заходу. Після «дивовижних» вихідних 10 березня вони вирушили додому Хебблтейт в Бостоні.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Допис, поширений Mike (@thebearded_nurse)

Наступного тижня Шульц тяжко захворів. Пізніше його доставили до лікарні Сент-Елізабет в Брайтоні, штат Массачусетс, де він зараз знаходиться в реанімації. Його підключили до апарату ШВЛ і інтубували останні два тижні.

Давайте все разом і допоможемо цьому дивовижному хлопцю, як тільки ми зможемо кожен долар допомагає“, — написав його друг Джон Мастронарді на сторінці GoFundMe.

Хлопець Шульца на своїй сторінці пояснив “величезний фінансовий тягар”, який викликає захворювання.

Як тільки він [одужає], йому буде потрібно залишатися у обсервації протягом декількох тижнів, перш ніж він зможе полетіти додому до Сан-Франциско“, — написав Хебблтейт. — “Наразі ми не впевнені, коли він зможе повернутися до роботи. Нам потрібна твоя допомога. Ми усвідомлюємо, що це божевільні часи … Це буде довга дорога, і йому буде потрібна вся допомога, яку він може отримати“.

Станом на момент публікації, близьким вдалося зібрати 11 865 доларів зі своєї цільової суми у 15 000 доларів.