\30 березня у хайнаньському університеті пройшла акція з пропаганди профілактики та боротьби з туберкульозом та СНІДом, на якій були присутні перша леді Китаю, посол доброї волі Всесвітньої організації охорони здоров’я з туберкульозу та СНІДу Пен Ліюань і голова американського Фонду Білла і Мелінди Гейтс Білл Гейтс. Про це повідомляє портал CRI Online.

Перед початком акції Пен Ліюань провела зустріч з Біллом Гейтсом. Вона позитивно оцінила внесок його фонду у зміцнення здоров’я людства і сприяння співробітництву з Китаєм у сфері охорони здоров’я і висловила надію на подальшу активізацію співпраці цього фонду з Китаєм.

Потім Пен Ліюань з гостями була присутня на бесіді на тему “Зберегти себе від СНІДу”, під час якої також був показаний благодійний короткометражний фільм про проблему дискримінації ВІЛ-позитивних людей, у зйомках якого взяла участь Пен Ліюань.

Акція з пропаганди профілактики та боротьби з туберкульозом та СНІДом у навчальних закладах стартувала у День боротьби зі СНІДом 2014 року у Пекінському університеті. Акція вже пройшла у трьох вузах країни.