Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед», громадська організація «Взаємодія» та благодійна організація «Мережа 100% життя. Запоріжжя» оголошують про початок конкурсу подання пропозицій на проведення заходів для випускниць та випускників Шкіл Толерантності, які проходили у 2017 році в м. Запоріжжя, а саме:

  • Школа Толерантності з питань СОГІ та ВІЛ», 03-05 липня 2017 року 
  • Школа Толерантності з питань ЛГБТ та ВПО, 18-20 серпня  2017 року
  • Школа Толерантності з питань ВПО та ЛЖВ, 11-13 вересня 2017 року

Конкурс проводиться за категорією «Просвітницькі заходи».

Пропонується подати проектну пропозицію на проведення заходу (заходів), що буде стосуватись тем, які піднімались під час зазначених тренінгів. Це може бути тренінг, семінар, інформаційна подія, соціальний театр, або будь-які інші методи, які, в короткостроковій перспективі, можуть допомогти домогтися змін в конкретному регіоні серед певної цільової групи. Пропоновані проекти не повинні містити прямих послуг. Заявники та заявниці можуть здійснити свої заходи (захід) для соціальних працівників та психологів державних або неурядових організацій, шкільних психологів, студентів ВНЗ  або інших обраних цільових груп.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму:

https://goo.gl/forms/TMA8qaBawgahiaPD2  

Заявки приймаються до 30 жовтня 2017 року.

Автор(к)и трьох-чотирьох найкращих проектних пропозицій, поданих на конкурс,  що наберуть найбільшу кількість голосів на думку відбіркової комісії, отримають кошти на реалізацію своєї задумки. Загальний призовий фонд конкурсу складає  22000 гривень*, тобто середній приз на одну особу складе 5000—7000 гривень*. Підтримані конкурсні заходи мають бути реалізовані до кінця 2017 року.

Оголошення результатів конкурсу відбуватиметься шляхом публікації на інтернет-сайті: genderz.org.ua  до 05 листопада 2017 року.

Відбіркова комісія складатиметься з представників БФ «Гендер Зед» та залучених експертів і експерток.

*в суму винагороди входить податок на доходи фізичних осіб 18% та військовий збір 1,5%