Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує про початок конкурсу подання журналістських матеріалів та проведення заходів на гендерну тематику для учасників та учасниць тренінгів «Гендер та права жінок», які проходили восени 2016 року в м. Запоріжжя.

Конкурс проводиться за двома категоріями:

  1. Найкращий журналістський матеріал (для фахівців та фахівчинь сфери журналістики)

Пропонується підготувати та розмістити матеріал на гендерну тематику в ЗМІ (друкованих, інтернет або відео). Головний критерій – матеріал повинен бути збалансованим та відповідати стандартам журналістської етики та стосуватись інформації, яка підіймалась під час  тренінгу.

https://goo.gl/forms/EzYBDyi9sD3YZZR53

  1. Просвітницькі заходи (для фахівців та фахівчинь сфери психології та соціальної роботи)

Пропонується подати проектну пропозицію на проведення заходу (заходів), які будуть стосуватись гендерної тематики. Це може бути тренінг, семінар, інформаційна подія, соціальний театр, або будь-які інші методи, які, в короткостроковій перспективі, можуть допомогти домогтися змін в конкретному регіоні серед певної цільової групи. Пропоновані проекти не повинні містити прямих послуг. Заявники та заявниці можуть здійснити свої заходи (захід) для соціальних працівників та психологів державних або неурядових організацій, шкільних психологів, студентів ВНЗ і т.д.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму:

https://goo.gl/forms/vsieppA6ywfODOCw1

Заявки приймаються до 26 грудня 2016 року.

Автор(к)и двох найкращих журналістських робіт, які наберуть найбільшу кількість голосів на думку відбіркової комісії, будуть нагороджені грошовою винагородою у розмірі по 4000 гривень*.

Автор(к)и двох найкращих проектних пропозицій, поданих від психологів та соцпрацівників, наберуть найбільшу кількість голосів на думку відбіркової комісії, отримають кошти на реалізацію своєї задумки у розмірі по 7000 гривень*.

Оголошення результатів конкурсу відбуватиметься шляхом публікації на інтернет-сайті: https://genderz.org.ua/  до 10 січня 2017 року.

Відбіркова комісія складатиметься з представників БФ «Гендер Зед»  та залучених експертів і експерток.

*в суму винагороди входить податок на доходи фізичних осіб 18% та військовий збір 1,5%