Гендер Зед шукає організації чи ініціативи для кооперації з проведення просвітницької роботи з тематики СОГІ (сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності) та просування ідей рівності та толерантності до ЛГБТ-спільноти.

До майбутньої співпраці запрошуються організації або ініціативні групи не з числа ЛГБТ.

Перевага при відборі буде надаватися тим, хто дивився (або подивиться) Форум союзників та союзниць ЛГБТ 23-24 жовтня.

Посилання на Форум 1 день: https://youtu.be/6yFawvXVsmQ

Посилання на Форум 2 день: https://youtu.be/xLz6Cxot4j8

Кооперація буде направлена на підвищення поінформованості щодо питань, які стосуються сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності, та боротьбу з дискримінацією в суспільстві по відношенню до ЛГБТ-спільноти. Зважаючи на ситуацію в країні, заходи в рамках пропонованого проєкту повинні реалізовуватися онлайн з мінімальними соціальними контактами.

Форма співпраці буде обрана в залежності від потенціалу та досвіду майбутніх партнерів – інформаційно-просвітницька робота, онлайн-тренінги, інформаційні кампанії, ефіри, медіа проєкти тощо.

Період реалізації заходів: грудень 2020 року – лютий 2021 року.

Бюджет для реалізації заходів: до 40 000 грн. Гонорар за координацію заходів має бути включено у цей бюджет.

Конкурсна комісія обере від 5 до 7 партнерських організацій для кооперації. 

Для того, щоб спробувати себе у співпраці та отримати цікавий (взаємний) досвід, просимо заповнити коротку заявку: https://forms.gle/4vWBr1P8GoCBVHudA

Заявки приймаються до 16 листопада 2020 року включно. У разі виникнення запитань – звертайтеся за електронною адресою office@genderz.org.ua