Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує про початок конкурсу подання журналістських матеріалів для випускників та випускниць Шкіл Толерантності з питань ВПО та ЛГБТ 27-29 жовтня, ВІЛ та ВПО 24-26 листопада, ЛГБТ та ВІЛ 11-13 грудня 2017 року.

Конкурс проводиться за категорією «Кращий журналістський матеріал, що висвітлює одну (чи декілька) з трьох тем:

  • ЛГБТ / сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність,
  • ВІЛ-інфекція / життя з ВІЛ-позитивних людей,
  • ВПО / життя переселенців.

Конкурсантам та конкурсанткам пропонується підготувати та розмістити матеріал в медіа (друкованих, інтернет або відео). Головний критерій – матеріал повинен бути збалансованим та відповідати стандартам журналістської етики. Матеріали, датовані раніше, ніж Ваша участь у Школі Толерантності, прийматися до розгляду не будуть.

Автор(к)и трьох робіт, які наберуть найбільшу кількість голосів на думку відбіркової комісії, розділять призовий фонд у розмірі 22 тис. грн.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму: 

https://goo.gl/forms/DinYbwtpCSe9APWf2

Заявки приймаються до 31 січня 2018 року.

Оголошення результатів конкурсу відбуватиметься шляхом публікації на інтернет-сайті: https://genderz.org.ua/  до 5 лютого 2018 року.

Відбіркова комісія складатиметься з представників БФ «Гендер Зед», ГО «Спілка молодих незалежних журналістів», ГО «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія», БФ «Мережа 100% життя. Запоріжжя» та залучених експертів і експерток.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: 0504541600 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com

*в суму винагороди входить податок на доходи фізичних осіб 18% та військовий збір 1,5%. Виплата винагород буде здійснена навесні 2018 року, точні дати буде погоджено з переможцями індивідуально.