Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує про початок конкурсу подання пропозицій від випускниць та випускників Шкіл Толерантності на проведення заходів.

Конкурс проводиться за категорією «Просвітницькі заходи».

Пропонується подати проектну пропозицію на проведення одноденного заходу, що буде стосуватись тем, які піднімались під час зазначених тренінгів, в першу чергу ЛГБТ-тематики, ВІЛ-тематики та гендерної рівності. Це може бути міні-тренінг, семінар, інформаційна подія, соціальний театр або у будь-якій іншій зручній формі, висвітлюючи важливість толерантності та недискримінації. Пропоновані проекти не повинні містити прямих послуг. Заявники та заявниці можуть здійснити свій захід для соціальних працівників, психологів державних або неурядових організацій, журналістів, шкільних психологів, студентів ВНЗ  або інших обраних цільових груп.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму:

https://goo.gl/forms/Z1drY0aROGhpf88D3

Заявки приймаються до 15 лютого 2018 року.

Автор(к)и десяти найкращих проектних пропозицій, поданих на конкурс, що наберуть найбільшу кількість голосів на думку відбіркової комісії, отримають кошти на реалізацію своєї задумки у розмірі 3800 гривень кожна (сума включає податки). З  переможцями та переможницями буде укладено угоду.

Підтримані конкурсні заходи мають бути реалізовані до 15 травня 2018 року.

Оголошення результатів конкурсу відбуватиметься шляхом публікації на інтернет-сайті: genderz.org.ua  до 28 лютого 2018 року.

Відбіркова комісія складатиметься з представників БФ «Гендер Зед» та залучених експертів і експерток.