Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» та InMOE (Ініціатива центральної та східної Європи) оголошують про початок набору учасників та учасниць для молодіжного обміну, який проходитиме у два етапи: у серпні – в м. Берлін, Німеччина (7 днів) та у вересні – у м. Київ (3 дні) та м. Запоріжжя (3 дні), Україна. Точні дати буде уточнено у травні.

Конкурс проводиться серед усіх прихильників та прихильниць Гендер Зед: активістів та активісток організації, волонтерів та волонтерок, активних відвідувачів та відвідувачок комьюніті-центру Фонду, які здійснювали свій вклад в розвиток волонтерства та активізму в Гендер Зед та ЛГБТ-русі.

Молодіжний обмін під назвою “Your Rights, Our Fight: German and Ukrainian Youth Allying for Human Rights and LGBTIQ Inclusion” («Ваші права – наша боротьба: кооперація Німецької та Української молоді у сфері захисту прав людини та інклюзії ЛГБТКІ питань») залучить по 10 представників та представниць з двох країн, України та Німеччини, для того, щоб дослідити, як фундаментальні європейські цінності пов’язані з промоцією прав людини для ЛГБТКІ. Під час обміну учасники та учасниці розглянуть як історичне, так і сучасне становище ЛГБТКІ-спільноти в  двох країнах. Під час стаді-туру учасники та учасниці підготують тематичну міжнародну фотовиставку, яка презентована в різних локаціях як в Німеччині, так і в Україні.

 

Важливі умови:

  1. Вік кандидатів та кандидаток молодіжної зустрічі: 18-35 років.
  2. Володіння англійською на розмовному рівні.
  3. Усі витрати на проживання, харчування та проїзд покриваються організаторами заходу. Відібрані учасники та учасниці мають внести благодійний внесок у розмірі 15 євро.
  4. Оскільки мова йде про закордонну поїздку важливою умовою є наявність діючого закордонного паспорту або завчасне отримання такого в найкоротші строки за власний кошт, протягом не пізніше ніж 20 днів після підтвердження Вашої участі.
  5. Німецькі організатори поїздки нададуть лист-запрошення для отримання шенгенської візи. За правилами ЄС, учасники та учасниці молодіжних обмінів звільнюються від візового збору (35 євро). Також частково будуть компенсовані послуги візового центру у м. Дніпро. Але будьте готові, що деякі витрати, які Ви понесете під час відкриття візи (наприклад, автобус Запоріжжя-Дніпро-Запоріжжя, послуги кур’єра), можуть не підпадати під компенсацію.
  6. Відібрані учасники та учасниці мають власними силами подбати про страховий поліс на час перебування в шенгенській зоні (до 200 грн.). Зауважте, що витрати за страховку не відшкодовуватимуться.
  7. Організована група від Гендер Зед складатиметься з 10-ти учасників та учасниць: 9 відібраних претендентів та претенденток під керівництвом лідера групи з числа адміністрації Фонду, відповідального за групу. Від самої ж групи задля власного комфорту та мінімізації форс мажорних ситуацій очікуватиметься жорстке дотримання завчасно оговорених правил під час поїздки та перебування за кордоном.

 

Заявки приймаються до 01 квітня 2017 року. Відбір буде проходити в 2 етапи: спочатку українською стороною, а потім німецькою. Результати відбору будуть оголошені до 15 квітня 2017 року.

Для реєстрації, будь ласка, пройдіть за посиланням:

https://goo.gl/forms/aAIrEUYk0S8sy3xv2  

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до співробітників Фонду, або пишіть на адресу zp.gender@gmail.com з поміткою «Молодіжний обмін_2017»