Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує про початок набору 9-ти учасників та учасниць для молодіжного обміну, який проходитиме з 03 по 06 жовтня у місті Гамбург, Німеччина. Дати подорожі – з 02 по 07 жовтня.

Конкурс проводиться серед усіх прихильників та прихильниць Гендер Зед та тих, хто розділяє цінності Фонду: активістів та активісток організації, волонтерів та волонтерок, активних відвідувачів та відвідувачок комьюніті-центру Фонду, випускників та випускниць Шкіл Толерантності, а також кожного чи кожної, хто готовий/готова здійснити свій вклад в розвиток волонтерства та активізму в Гендер Зед, в розбудову організації, та промоцію толерантності й поваги до різноманіття.

Молодіжний обмін під назвою «Changemakers» залучить представників та представниць з трьох країн: України, Німеччини та Росії для того, щоб обговорити сучасні виклики, пов’язані з правами меншин, зростанням ксенофобії та стигматизації, як поліпшити ситуацію за рахунок соціальної активності, співпраці, солідарності силами молоді. В кінці стаді-туру учасники та учасниці підготують тематичну фотовиставку.

Важливі умови:

  1. Вік кандидатів та кандидаток молодіжної зустрічі: 18-29 років.
  2. 90% зустрічі буде проходити російському мовою. Тим не менше, зважаючи на наявність німецьких учасників, від заявників очікується щонайменше базове володіння розмовною англійською мовою.
  3. Усі витрати на проживання, харчування та проїзд покриваються організаторами заходу. Участь у заході, за вимогою запрошуючої сторони, коштує символічні 50 євро, які будуть вирахувані з компенсації за проїзд в останній день зустрічі.
  4. Відібрані учасники та учасниці повинні будуть самостійно придбати квитки (авіа, або автобус) до місця тренінгу та у зворотному напрямку. Вартість квитків буде компенсована готівкою в останній день тренінгу. Зверніть увагу, що ліміт для компенсації проїзду Запоріжжя-Гамбург-Запоріжжя становить 270 євро на особу. У випадку, якщо дана вимога викликає у Вас труднощі, Гендер Зед, як співорганізатор поїздки, готовий розглянути можливість адресної (часткової) допомоги у придбанні квитків. Також для здешевлення вартості переїзду групи розглядається варіант автобусного переїзду Львів-Гамбур-Львів. Остаточні деталі щодо способу переїзду будуть відомі трохи згодом.
  5. Оскільки мова йде про закордонну поїздку важливою умовою є наявність діючого закордонного паспорту або завчасне отримання такого в найкоротші строки за власний кошт, протягом не пізніше ніж 10 днів після підтвердження Вашої участі.
  6. Німецькі організатори поїздки нададуть лист-запрошення для отримання шенгенської візи. За правилами ЄС, учасники та учасниці молодіжних обмінів звільнюються від візового збору (35 євро). Тим не менш під питанням залишається компенсація за послуги візового центру у м. Дніпро (близько 600 грн.). Тому будьте готові, що витрати, які Ви понесете під час відкриття візи (автобус Запоріжжя-Дніпро-Запоріжжя, послуги кур’єра, послуги візового центру), можуть не підпадати під компенсацію.
  7. Відібрані учасники та учасниці мають власними силами подбати про страховий поліс на час перебування в шенгенській зоні (до 200 грн.). Зауважте, що витрати за страховку не відшкодовуватимуться.
  8. Організована група від Гендер Зед складатиметься з 10-ти учасників та учасниць: 9 відібраних претендентів та претенденток під керівництвом лідера групи з числа адміністрації Фонду, відповідального за групу. Від самої ж групи задля власного комфорту та мінімізації форс мажорних ситуацій очікуватиметься жорстке дотримання оговорених правил під час поїздки та перебування за кордоном.

Заявки приймаються до 12 липня 2016 року. Результати відбору будуть оголошені до 14 липня 2016 року.

Для реєстрації, будь ласка, пройдіть за посиланням

http://goo.gl/forms/TopNhOVvkopYTzFv1

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до співробітників Фонду, або пишіть на адресу zp.gender@gmail.com з поміткою «Молодіжний обмін»