Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» та Запорізька обласна громадська організація «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія» за підтримки німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність, майбутнє» оголошують про початок відбору на тренінг «Школа Рівності з питань ЛГБТ».

шр

Тренінг пройде з 06 по 10 липня 2016 року, в м. Одеса (або Одеська область)

Захід, в першу чергу, розрахований на діючих психологів та психологинь, соціальних працівників та працівниць, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів.

Заявки приймаються з усіх регіонів України. Група складатиметься з 40 осіб.

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність, стереотипи щодо представників/ниць ЛГБТ тощо.

Окрім теоретичної частини, під керівництвом досвідчених психотерапевт(ок)ів учасники та учасниці матимуть низку практичних завдань та оволодіють навичками консультування ЛГБТ.

По закінченню учасники та учасниці тренінгу отримають сертифікати.

Всі учасники та учасниці матимуть змогу прийняти участь у конкурсі міні грантів по закінченню тренінгу.

Деталі:

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.

Тренінг проходитиме повних п’ять днів: з середи по неділю. Участь в тренінгу протягом пятиденного періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: http://goo.gl/forms/9gRYfUwadugNLnRp2

Заявки приймаються включно до середи, 22 червня 2016 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com

p