Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує про початок відбору на тренінг для спеціалістів/ок соціогуманітарної сфери з питань СОГІ (сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність).

Тренінг пройде з 8 по 9 лютого 2020 року в м. Маріуполь.

Під час тренінгу розглядатиметься ключова інформація стосовно ЛГБТ,  сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність.

Окрім теоретичної частини учасники та учасниці матимуть змогу відпрацювати практичні навички консультування ЛГБТ-підлітків під керівництвом досвідчених психотерапевтів/ток. Учасникам/цям будуть запропоновані: кіноклуби з дискусіями та спілкування з «живими книгами» — представниками/цями ЛГБТ-спільноти, які зможуть особисто відповісти на будь-які питання, що пов’язані з їхньою сексуальною орієнтацією чи гендерною ідентичністю.

По закінченню учасники та учасниці тренінгу отримають сертифікати із зазначенням кількості академічних годин.

Деталі:

  • Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори відшкодовують витрати на харчування.
  • Тренінг проходитиме повних два дні. Участь в тренінгу протягом усього періоду є обов’язковою умовою.
  • У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).
  • Тренінг організує Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед», залучившись підтримкою фонду “Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє” (EVZ). Партнером в організації виступає «Південно-східна українська асоціація практичних психологів та арт-терапевтів».

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/BycwYsXjRdgLd9ai9