Оголошується набір на Школу Толерантності з питань ЛЖВ* та ЛГБТ**, яка пройде з 11 по 13 грудня 2017 року, в м. Запоріжжі (або Запорізька область). 

(*люди, що живуть з ВІЛ та **лесбійки, геї, бісексуали та трансгендерні люди)

Захід, в першу чергу, розрахований на діючих журналістів та журналісток, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. 

Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ВІЛ-інфекції, ЛГБТ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності (СОГІ, стереотипи та міфи щодо ВІЛ-позитивних людей та ЛГБТ-суспільства, феномену гомосексуальності і трансгендерності, коректна лексика стосовно цих груп, етичні норми під час роботи.

Окрім цього, учасникам та учасницям будуть запропоновані стаді-візити в БО «Мережа 100% життя. Запоріжжя»  (працює з ВІЛ-позитивними людьми) та ЗОБФ «Гендер Зед» (працює з представниками ЛГБТ-спільноти та ЛГБТ-тематикою). Таким чином буде надана не тільки можливість спілкування в неформальній атмосфері з відвідувачами чи відвідувачками цих організацій – «живими книгами» – представниками ЛЖВ та ЛГБТ, а й наочно продемонстрована щоденна робота з дискримінованими групами.

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу прийняти участь у тематичному конкурсі журналістських матеріалів.

Інші деталі:

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту у разі присутності на всіх сесія тренінгу.

Тренінг проходитиме повних три дні. Участь в тренінгу протягом всього періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Організаторами тренінгу виступають Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед», БО «Мережа 100% життя. Запоріжжя». 

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму:  https://goo.gl/forms/B4P6zqM0NR5hEV9x2

Заявки приймаються включно до понеділка, 27 листопада 2017 року. Відібрані учасники та учасниці отримають відповіді до 28 листопада 2017 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com