Оголошується набір на Школу Толерантності з питань ЛЖВ* та ВПО**, яка пройде з 24 по 26 листопада 2017 року, в м. Запоріжжі (або Запорізька область).

(*люди, що живуть з ВІЛ та **внутрішньо переміщені особи)

Захід, в першу чергу, розрахований на діючих журналістів та журналісток, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. 

Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ВІЛ-інфекції, роботи з ЛЖВ стереотипи та міфи щодо представників/ниць ВПО, ВІЛ-позитивних людей, питання інтеграції ВПО у місцеву громаду, коректна лексика стосовно цих груп, етичні норми під час роботи.

Окрім цього, учасникам та учасницям будуть запропоновані стаді-візити в БО «Мережа 100% життя. Запоріжжя»  (працює з ЛЖВ) та ГО «Взаємодія» (працює з ВПО). Таким чином буде надана не тільки можливість спілкування в неформальній атмосфері з відвідувачами чи відвідувачками цих організацій – «живими книгами» – представниками ЛЖВ або внутрішньо переміщеними особами, а й наочно продемонстрована щоденна робота з дискримінованими групами.

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу прийняти участь у тематичному конкурсі журналістських матеріалів.

Інші деталі:

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту у разі присутності на всіх сесія тренінгу.

Тренінг проходитиме повних три дні. Участь в тренінгу протягом всього періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Організаторами тренінгу виступають Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед», БО «Мережа 100% життя. Запоріжжя» та ГО «Взаємодія». 

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму:  https://goo.gl/forms/UKFJV5hDxpdjqC7I3

Заявки приймаються включно до п’ятниці, 10 листопада 2017 року. Відібрані учасники та учасниці отримають відповіді до 11 листопада 2017 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com