Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» та Запорізька обласна громадська організація «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія» за підтримки німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність, майбутнє» оголошують про початок відбору на тренінг «Школа Толерантності з питань ЛГБТ». 

69JcwSQ6IjYТренінг пройде з 13 по 15 травня 2016 року, в м. Запоріжжя.

Захід, в першу чергу, розрахований на діючих психологів та психологинь, соціальних працівників та працівниць, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів.

Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність,  стереотипи щодо представників/ниць ЛГБТ тощо.

Окрім теоретичної частини учасники та учасниці матимуть низку практичних завдань та оволодіють навичками консультування ЛГБТ.

По закінченню учасники та учасниці тренінгу отримають сертифікати.

Деталі:

  1. Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.
  2. Тренінг проходитиме повних три дні: з п’ятниці по неділю. Участь в тренінгу протягом триденного періоду є обов’язковою умовою.
  3. У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).
  4. Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: http://goo.gl/forms/ePi8q1DZcJ

Заявки приймаються включно до неділі, 01 травня 2016 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com

button_evz_engl_gross