Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує набір двох учасників/учасниць на тренінг “Одягніть свої гендерні окуляри!” (“Put on your gender glasses!”).

Конкурс проводиться серед усіх прихильників та прихильниць Гендер Зед та тих, хто розділяє цінності Фонду: активістів та активісток організації, волонтерів та волонтерок, активних відвідувачів та відвідувачок комьюніті-центру Фонду, випускників та випускниць Шкіл Толерантності, а також кожного чи кожної, хто готовий/готова здійснити свій вклад в розвиток волонтерства та активізму в Гендер Зед, в розбудову організації, та промоцію толерантності й поваги до різноманіття.

Дата тренінгу: з 25 жовтня по 1 листопада, включаючи дати прибуття та від’їзду.

Місце: поблизу міста Пярну, Естонія.

Мова тренінгу: англійська

Проект має на меті надати можливість молодіжним працівникам піддати сумніву свої особисті гендерні припущення, застосовувати гендерний аспект для своєї молодіжної діяльності, а також сприяти більш інтегрованому та гендерно справедливому суспільству за допомогою методів неформальної освіти.

Цілі проекту:

– порівняти, як гендерні норми можуть відрізнятися залежно від контексту;

– визначити проблеми, з якими стикаються молоді люди у зв’язку з гендерною нерівністю;

– вивчити роль молоді у гендерній просвіті молоді, а також важливість ґендерної рівності та інтеграції гендерної проблематики в роботу з молоддю;

– поділитися конкретними інструментами та розумінням гендерно-чутливого підходу до освіти в галузі прав людини та молодіжної роботи;

– підготовати працівників молоді до підвищення обізнаності з цього питання та, як наслідок, мобілізації та залучення більшої кількості молодих людей до запобігання гендерному насильству;

– сприяти основним цінностям ЄС у повазі до прав людини, гендерної рівності, ненасильства, соціальної єдності та різноманітності, а також співпраці за програмою Erasmus+.

Учасниками, окрім українських учасників/учасниць стануть по 2 представника з таких країн: Вірменія, Єгипет, Естонія, Фінляндія, Грузія, Німеччина, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Іспанія, Туреччина та Україна.

Усі витрати на проживання, харчування та проїзд покриваються організаторами заходу. Участь у заході, за вимогою запрошуючої сторони, коштує символічні 30 євро, які будуть вирахувані з компенсації за проїзд в останній день тренінгу.

Врахуйте, що ви самостійно матимете придбати квиток на літак (максимум 275 євро), понесені за це витрати будуть відшкодовані під час зустрічі в Естонії.

Критерії вибору учасників/учасниць:

– вік кандидатів та кандидаток тренінгу: від 20 років;

– мають достатній рівень англійської мови, так як навчання буде проходити виключно англійською;

– готові сприяти гендерній рівності та інтеграції гендерних аспектів у свою організацію та громаду, тобто служити як мультиплікатор(к);

– готові поділитися своїм досвідом та знаннями;

Заявки приймаються до 05 серпня 2017 року. Результати відбору ВІДІБРАНІ учасники/ці отримають до 07 серпня 2017 року.

Для реєстрації, будь ласка, пройдіть за посиланням: https://goo.gl/forms/i6D1SYuY58ARiIlp1