Друзі та подруги!

Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує конкурс серед запорізької молоді на вакантне місце для участі у тренінгу, присвяченому профілактиці ВІЛ та ІПСШ (інфекціями, які передаються статевим шляхом), консультуванню уразливих до ВІЛ груп населення та протидії стигматизації та дискримі-нації стигматизованих груп, таких як ЛЖВ (люди, які живуть з ВІЛ), ЛГБТ (лесбійки, геї, бісексуал(к)и та трансгендери). Особлива увага приділятиметься консультуванню ЧСЧ (чоловіків, які практикують секс з чоловіками).

Тренінг проходитиме у м. Нові Сад (Сербія) з 23 по 31 липня 2016 року.

ВАЖЛИВО!

 1. Оскільки мова йде про закордонну поїздку важливою умовою є наявність діючого закордонного паспорту (або завчасне отримання такого протягом квітня). Для поїздки до Сербії віза не потрібна.
 2. Мова тренінгу – англійська, переклад на українську/російську не передбачено. А тому від учасників/учасниць очікується знання розмовної англійської, достатньої для спілкування та вираження своїх думок.
 3. Участь у тренінгу є безкоштовною. Проживання, харчування, витрати на проїзд покриваються організаторами заходу.
 4. Учасник або учасниця повинні будуть самостійно придбати авіаквитки до місця тренінгу та у зворотному напрямку. Вартість квитків буде компенсована по поверненню в Україну.
 5. Пріоритет при відборі конкурсною комісією надаватиметься представнику чи представниці стигматизованих груп, особливо ЛГБТ спільноти.
 6. На вакантне третє місце разом з відібраним конкурсантом/конкурсанткою в тренінгу від БФ «Гендер Зед» візьмуть участь ще два його представники.
 7. Претендент чи претендентка має бути 18 років або старше.

Учасники / учасниці тренінгу матимуть можливість дізнатися більше про:

 • медичні аспекти ВІЛ / СНІДу,
 • психо-соціальну підтримку у роботі з людьми, які живуть з ВІЛ,
 • профілактику ВІЛ/СНІДу та ІПСШ,
 • планування та здійснення аутрич серед ЧСЧ
 • обмін знаннями та досвідом.

Під час тренінгу планується поєднання формальних і неформальних заходів: лекцій, групових та командних вправ, практичних завдань, у тому числі відпрацювання навичок консультування ЧСЧ під час аутрич.

Заявки приймаються до 01 квітня 2016 року. Результати відбору будуть оголошені до 07 квітня 2016 року.

Для реєстрації, будь ласка, пройдіть за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/1hT95x034SRcdMLv3eTkxWhIQxrPGkhx2WaF4jPm6Cek/viewform?c=0&w=1

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до співробітників Фонду, або пишіть на адресу vitvitsky.genderz@gmail.com