Оголошується набір на тренінг з питань ґендерної рівності та прав жінок, який пройде з 30 вересня по 2 жовтня 2016 року в м. Запоріжжя.

Захід, в першу чергу, розрахований на діючих соціальних працівників та працівниць, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів.

Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Під час тренінгу будуть розглянуті наступні питання: ґендер та стать, ґендер як соціальний конструкт, ґендерні теорії, питання дискримінація жінок в Україні, сексизм тощо.

По закінченню тренінгу будуть видані сертифікати про участь у тренінгу.

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу прийняти участь у тематичному конкурсі міні грантів.

Деталі:

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.

Тренінг проходитиме повних три дні: з п’ятниці по неділю. Участь в тренінгу протягом триденного періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Організаторами тренінгу виступає Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму:  https://goo.gl/forms/bA954n1NyhGhqvFz1   

Заявки приймаються включно до четверга, 13 вересня 2016 року. Відібрані учасники та учасниці отримають відповіді до 20 вересня 2016 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com