Оголошується набір на тренінг «Школа Толерантності з питань СОГІ та ВІЛ», який пройде з 03 по 05 лютого 2017 року в м. Запоріжжя.

Захід, в першу чергу, розрахований на діючих соціальних працівників та працівниць, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів.

Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності (СОГІ), феномену гомосексуальності і трансгендерності, стосовно ВІЛ-інфекції, роботи з ЛЖВ (людьми, які живуть з ВІЛ), стереотипів щодо представників/ниць ЛГБТ та ВІЛ-позитивних людей, а також коректну лексику стосовно цих груп.

Окрім теоретичної частини, під керівництвом досвідчених психотерапевтів/ок, учасники та учасниці матимуть низку практичних завдань та оволодіють навичками консультування ЛГБТ та ВІЛ-позитивних людей, відвідають організації, які працюють з ЛГБТ та ВІЛ-позитивними людьми.

По закінченню тренінгу будуть видані сертифікати про участь у тренінгу.

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу прийняти участь у тематичному конкурсі міні грантів.

Деталі:

Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.

Тренінг проходитиме повних три дні: з п’ятниці по неділю. Участь в тренінгу протягом триденного періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Організаторами тренінгу виступає Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» та благодійна організація «Мережа 100% життя. Запоріжжя» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://goo.gl/forms/eeTnlT2OwVLMOv4B2

Заявки приймаються включно до середи 18 січня 2017 року. Відібрані учасники та учасниці отримають відповіді до 23 січня 2017 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com