Метою конкурсу є не тільки демонстрація того, що молоде покоління готове нести відповідальність за своє здоров’я, але, в першу чергу, поширення важливого повідомлення про те, що «Вчасне виявлення ВІЛ-інфекції рятує життя».

Саме таке повідомлення учасники конкурсу повинні передати широкій громадськості за допомогою своїх робіт, найкращі з яких стануть частиною всеукраїнської виставки, яка згодом проходитиме у різних містах України.

Участь у конкурсі набирає ще більшої значущості, якщо враховувати, що 1 грудня 2012 міжнародна спільнота буде відзначати День боротьби з ВІЛ /СНІДом, під час якого активісти всіх країн продемонструють свої досягенння у боротьбі з цією інфекцією.

В усьому світі кожного дня від СНІДу помирає 10 000 людей. В Україні ця цифра вже сягає 11 людських життів щодня. Щоб спинити епідемію, внаслідок якої кожного дня в Україні інфікуються більше 55 людей, потрібні належні знання, відповідальне ставлення до свого життя та здоров’я своїх близьких, а також розуміння важливості тестування на ВІЛ.

Зважаючи на епідемічну ситуацію в Україні, а також невеліковність цієї хвороби, кожен українець має знати свій ВІЛ статус. Це допоможе вчасно почати лікування та захистити свого партнера та близьких від можливого інфікування.

Важливо знати, що вчасно розпочате лікування дає можливість знизити кількість вірусу у пацієнта з ВІЛ-інфекцією до такого рівня, при якому людина може вести нормальний спосіб життя, народжувати здорових дітей, займатись спортом, подорожувати працювати та планувати своє майбутнє. Наразі у всіх районних та обласних центрах України відкриті кабінети довіри, де можна пройти тест на ВІЛ анонімно та безкоштовно, і отримати необхідну консультацію та підтримку спеціалістів. Адреси всіх кабінетів довіри можна знайти тут.

На додаток до мети, описаної вище, наш конкурс також надає можливість показати міжнародній спільноті, що молоді укранці більше не хочуть триматися осторонь цієї проблеми, хочуть підвищити обізнаність людей щодо ВІЛ/СНІД та зневіліювати дискримінуюче ставлення до вже інфікованих.

Для того, щоб надати можливість авторам висловити свою підтримку, двадцять кращих постерів будуть представлені у пересувній виставці, яка розпочне свій маршрут на Луганщині та згодом пройде у всіх регіонах Украіни. Крім того, найкращі роботи будуть розміщені в електронному каталозі на сайті AIDS Healthcare Foundation(www.aidshealth.org).

AIDS Healthcare Foundation (AHF) є організатором цього конкурсу. З центральним офісом у Лос Анжелесі, штат Каліфорнія, AHF’ є організацією, що надає послуги із лікування та підтримки понад 186 тис. пацієнтів з ВІЛ-інфекцією у 24 країнах світу.

Источник: http://www.gotestposter.org.ua/