10748941_565792486885029_1828433933_nМета Конкурсу – створити альтернативний простір для народження та взаємодії наукових та творчих праць.

Ми намагатимемося уникнути ієрархії та кількісних оцінок на стільки, на скільки це буде можливим.

Ми сподіваємося, що наш Конкурс дозволить усім учасницям та учасникам розвиватися у полі гендерних досліджень і зробити видимими свої міркування.

Для цього організаторки коштом Проекту видадуть збірку робіт та розповсюдять їх споміж українських вишів. А найкращі арт-роботи ми надрукуємо у вигляді листівок, стікерів, плакатів.

Оцінка робіт буде проводитися на кількох рівнях – окрім, експертного, ми плануємо у різний спосіб розповсюджувати роботи і надавати їм можливості для отримання зворотного зв’язку. А завершиться конкурс дискусією експерток/ів та конкурсанток/ів, на якій компетентні коментарі отримають всі роботи.

До участі у конкурсі будуть прийматися роботи українською та російською мовами.

Ми запрошуємо формулювати свої думки у форматі ессе або зображення/зображень з проблематики гендерних досліджень, зокрема, дискримінації за ознакою статі/гендерної ідентичності, гомофобії, трансфобії та конструйованої гендерної реальності сучасного світу.

Гострі, влучні та яскраві роботи будуть видані у вигляді наліпок, відкриток, текстів та малюнків у збірнику.

ПРИЙОМ РОБІТ ТРИВАТИМЕ З 1 ЖОВТНЯ ПО 1 ГРУДНЯ 2014 РОКУ

Для участі у Конкурсі (Не)Гендерована (НЕ)реальність, Вам треба заповнити просту заявку за посиланням http://bit.ly/1smIjvn та надіслати свої роботи за адресою wa.sphere.kh@gmail.com . У темі листа обов’язково вкажіть своє ім’я та прізвище.

Проект організовано Харківським Жіночим Об’єднанням «Сфера» за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні та соціологічного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Контакти організаторок:

Шаригіна Анна                                                            063 122 20 54

Гужва Ольга                                                               067 374 47 17

www.sphereorg.in.ua