Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує про початок конкурсу подання журналістських матеріалів та проведення заходів на ЛГБТ-тематику  для випускників та випускниць Шкіл Толерантності з питань ЛГБТ, які проводились у 2016 році.

 

Конкурс проводиться за двома категоріями:

  1. Кращий журналістський матеріал, що стосується ЛГБТ та/або сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (для фахівців та фахівчинь сфери журналістики)

Пропонується підготувати та розмістити матеріал на ЛГБТ-тематику в ЗМІ (друкованих, інтернет або відео). Головний критерій – матеріал повинен бути збалансованим та відповідати стандартам журналістської етики.

Автор(к)и трьох робіт, які наберуть найбільшу кількість голосів на думку відбіркової комісії, будуть нагороджені грошовою винагородою у розмірі 270 євро* кожна.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму: https://goo.gl/forms/mWjCuJoGBUX3eaOj1

  1. Заходи на ЛГБТ-тематику (для фахівців та фахівчинь сфери психології та соціальної роботи)

Пропонується подати проектну пропозицію на проведення заходу (заходів), які будуть стосуватись СОГІ та/або ЛГБТ-тематики. Це можуть бути тренінг, семінар, інформаційна подія, соціальний театр, або будь-які інші методи, які, в короткостроковій перспективі, можуть допомогти домогтися змін в конкретному регіоні серед певної цільової групи. Пропоновані проекти не повинні містити прямих послуг. Заявники та заявниці можуть здійснити свої заходи (захід) для соціальних працівників та психологів державних або неурядових організацій, шкільних психологів, студентів ВНЗ і т.д.

Бюджет поданих пропозицій не повинен перевищувати 350 євро (включаючи усі податки*).

Дві-три найкращі проектні пропозиції отримають фінансування для реалізації запропонованих заходів.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму:

https://goo.gl/forms/H7k0WenYtYzRIYmh2

Заявки приймаються до 25 грудня 2016 року.

Оголошення результатів конкурсу відбуватиметься шляхом публікації на інтернет-сайті: https://genderz.org.ua/  до 10 січня 2017 року.

Відбіркова комісія складатиметься з представників БФ «Гендер Зед», ГО «Спілка молодих незалежних журналістів», ГО «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія» та залучених експертів і експерток.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com

*в суму винагороди входить податок на доходи фізичних осіб 18% та військовий збір 1,5%, винагорода буде виплачена у гривні за курсом на момент оголошення результатів конкурсу.