Підпал кінотеатру «Жовтень», кривава атака на Київський Марш Рівності, напад на пару геїв в центрі Києва, нещодавні напади на ЛГБТ-організації в Одесі та Кривому Розі… Усе це – злочини на ґрунті ненависті, найважча форма дискримінації.
Екстремісти, які принесли вогонь до кінотеатру “Жовтень”, намагалися використати мотив гомофобії для пом’якшення своєї вини – адже вони просто “відстоювали свою громадянську позицію”.Насправді ж, знищення кінотеатру шляхом підпалу – це класичний злочин на ґрунті ненависті.
Зараз українське законодавство не забороняє дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації та не карає за злочини на ґрунті ненависті.Непокаране зло зростає.

Включити сексуальну орієнтацію та ґендерну ідентичність до переліку ознак, захищених від дискримінації – це нарешті дати суспільству чіткий сигнал, щопереслідування ЛГБТ-спільноти мають припинитись.
Якщо влада наважиться на такий крок, весь демократичний світ аплодуватиме Україні, а міжнародна підтримка нашої країни стане ще міцнішою.

Потрібно зібрати 25 000 підписів! 

На це відведено три місяці. Однак, підписи потрібно зібрати ще швидше, оскільки відповідний розділ Конституції невдовзі розглядатиметься в Парламенті.

Допомогти дуже просто! Потрібно лише:

  1. Підписати петицію;
  2. Поширити інформацію про петицію на ваших сторінках у соцмережах, розповісти про неї друзям, знайомим, колегам;
  3. Переслати цього листа максимальній кількості контактів;
  4. Розмістити інформацію про петицію на ваших ресурсах: групах, сайтах, розсилках тощо;
  5. Поділитись зі мною Вашими ідеями щодо просування петиції.
Щоб підписати петицію, потрібно:
  1. Зареєструватись на сайті: https://petition.president.gov.ua/registration
  2. Перевірити пошту (і папку СПАМ!) і підтвердити свою реєстрацію (інколи лист з підтвердженням приходить не одразу)
  3. Зайти на сайт і підписати петицію