Представників та представниць ЛГБТ-спільноти просять не триматися за руки та не демонструвати інші форми близькості під час чемпіонату світу з футболу, який пройде в Росії влітку 2018 року. Про те, як не наражати себе на небезпеку в РФ, розкажуть в спеціальній пам’ятці для ЛГБТ-уболівальників/ць, повідомляє ЛІГА.net з посиланням на Deutsche Welle

Перелік порад підготує організація FARE, активісти якої борються проти дискримінації у футболі. “Пам’ятка закликатиме ЛГБТ-людей до обережності в тих місцях, які здадуться недружніми по відношенню до представників ЛГБТ-спільноти… Місце ЛГБТ в російському суспільстві – не на виду, а “заховане”,”в андеграунді” – заявив глава FARE Піару Кухар. 

Організація FARE, яка працює в партнерстві з ФІФА, роз’яснює, що бути гомосексуалом в Росії – не злочин, однак існує закон про заборону так званої “пропаганди гомосексуальності серед неповнолітніх”. 

Матчі ЧС з футболу пройдуть з 14 червня по 15 липня 2018 року в Москві, Санкт-Петербурзі, Казані, Єкатеринбурзі, Саранську, Самарі, Сочі, Ростові-на-Дону, Калінінграді, Нижньому Новгороді та Волгограді.