ВБО “ТОЧКА ОПОРИ” розпочинає перше в Україні “Національне досліження шкільного середовища”.

Організація прагне дізнатися про досвід лесбійок, геїв, бісексуальних і трансгендерних осіб в школах України. 

Інформація буде зібрана шляхом опитування. Опитування розраховане на тих, хто зараз навчається в школі, або хто є випускником 2017 року. 

Пройти опитування.

В організації впевнені, що результати опитування допоможуть зрозуміти проблеми, з якими стикаються ЛГБТ-учні та учениці, розробити рекомендації, що дозволить захищати їхні права.

“Вирішення будь-якої проблеми починається з її вивчення. Ми надіємося, що зібрана інформація дозволить пролити світло на ситуацію з утисками та дискримінацією ЛГБТ-підлітків в школах та розробити подальші кроки для того, щоб запровадити в школах уроки з недискримінації чи лекції шкільного психолога про різноманіття”, – заявив Виконавчий директор ВБО “ТОЧКА ОПОРИ” Тимур Левчук.

Відповідно до отриманих даних, організація підготує звіт та рекомендації, які будуть доступними для ознайомлення на сайті організації. На основі дослідження буде опубліковано регіональний звіт, який включатиме дані про країни Східної Європи.

“Це опитування містить питання про тебе, твою школу і твій досвід у ній: наприклад, наскільки безпечно ти почувався-лась в школі, які забобони ти, можливо, помітив/ла та/або зіткнувся/лася впродовж 2016-2017 навчального року”, – заявив координатор проекту Роман Івасій

ВБО “ТОЧКА ОПОРИ” закликає школярів у яких виникнуть які-небудь проблеми, звернутися за допомогою:
support@t-o.org.ua, чи на Facebook.

Телефон: 044 247 92 03 або 063 046 06 46

Дослідження проводиться в рамках меморандуму про співпрацю “Розвиток науково-дослідницького потенціалу у Східній Європі” між GLESEN, KPH та ВБО “ТОЧКА ОПОРИ”.