Білорусь залишається послідовним прихильником “традиційних цінностей” і засуджує “соціальні новації” в інших країнах. Про це під час виступі на Генеральній асамблеї ООН сказав президент Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляє портал NEWSru.ua з посиланням на кореспондента Укрінформу.

“Нас дуже хвилює те, що відбувається в низці країн? процеси руйнування традиційної сім’ї. Особливо не подобається, коли нас закликають визнати певні відступи від норм моралі і різні соціальні “новації” як природні”, – повідомив Лукашенко.

Він запевнив, що зробить все можливе, щоб “наші онуки, правнуки та їхні нащадки зберегли прийняті народом моральні цінності, добрі традиції духовності та культури”.

Лукашенко додав, що в ряді країн під звучні заклики до максимальної свободи піддаються випробуванню на міцність основні підвалини людського суспільства: сім’я, мораль і моральність.

“Безвідповідальні соціальні ідеї можуть призвести до нового розколу між різними культурами, породити жорстке релігійне неприйняття, міжнаціональні конфлікти. Чи замислюються про наслідок своїх слів і дій соціальні “новатори?”, – підкреслив президент Білорусі.

Зазначимо, Олександр Лукашенко неодноразово категорично висловлювався проти ЛГБТ спільноти: “Нам це чуже. І ні на які революції ми теж не підемо. Більше того, ми не допустимо ніяких революцій. Ми не на кого не будемо тиснути, нікого не будемо труїти. Нехай існує опозиція – справжня опозиція. Нехай бореться на президентських, парламентських виборах, але чесно бореться, не ламає, що не трощить. “Будуть бомбити – отримають по мізках. Що тут незрозумілого?”

Як повідомлялося, у 2013 році у Білорусі обговорювалося введення кримінальної відповідальності за гомосексуальність.