Музикант Марк Ронсон, що відомий завдяки роботі з Емі Вайнхаус, Леді Гагою та Майлі Сайрус, здійснив камін-аут як сапіосексуал. Це сталося під час випуску шоу Good Morning Britain, пише сайт Out.

Ронсон прийшов на програму, щоб поговорити про свою останню платівку Late Night Feelings. Він заявив, що перед тим, як зайти в студію, обговорював тему сексуальності з продюсерами за кулісами. «Що ж, ми знаємо, що Марк нещодавно розлучився з дружиною. Тепер він вільний. Ви ідентифікуєте себе як чоловіка, якому подобається, в першу чергу, інтелект?». «Я сперечався з вашими продюсерами за лаштунками. І так, я відчуваю, що є сапіосексуалом», – відповів музикант.

Британський Collins Dictionary подає визначення: «Сапіосексуал – це людина, що вважає високий рівень інтелекту найбільш сексуально привабливою рисою». Термін «сапіосексуал» не має ніякого стосунку до орієнтації: це всього лише характеристика вподобань людини, яка може мати будь-який гендер і будь-яку орієнтацію, пояснює Studway.

За своє життя Марк Ронсон отримав сім премій «Греммі» – як за власні альбоми, так і за продюсерську роботу. У 2019 році пісня Shallow, яку продюсер написав для Леді Гаги та Бредлі Купера, отримала «Греммі» та «Золотий глобус».