Десятки тисяч людей вийшли на вулиці Тайбею (Таїланд) минулої суботи з вимогами запровадження рівності шлюбу, повідомляє PinkNews. Мітингувальники вимагали у парламенту негайно перейти до питання легалізації одностаєвих шлюбів.

«Консервативні сили лобіюють це питання, звинувачуючи нас у тому, що вимагаючи рівних прав ми просимо занадто багато», – коментує події Альберт Ян, один із організаторів акції.

«Рівний шлюб є основним правом людини, і я сподіваюся, що консервативні та релігійні групи будуть мислити більш терпимо та не так вузько», – додає Ван Чун Лін, учасник демонстрації.

Сінді Су, 33-річний активіст, вступивши до шлюбу зі своїм партнером у Канаді в червні, сказав: “Я сподіваюся, що парламент прийме законопроект найближчим часом, тому що ми хочемо мати дітей, і ми повинні отримати правовий статус та захист. Навіть при тому, що ми вже розписалися у Канаді, юридично ми чужі на Тайвані”.

Багатостраждальний законопроект, запропонований однією з партій у парламенті, от уже з жовтня минулого року затримується через судову комісію.

Минулого місяця, нагадує PinkNews, шість одностатевих пар на Тайвані спробували зареєструвати свій шлюб в масовому порядку, однак,  їх заяви було відхилено через «відсутність законних прав».