Солом’янський районний суд Києва відпустив під підписку про невиїзд вісьмох мешканців Зарічного, яких поліція у столиці впіймала на тому, що вони наповнювали нечистотами з біотуалетів презервативи, щоб закидати ними учасників КиївПрайду-2019. Про це повідомляє Радіо Трек.

Один з організаторів акції, депутат Зарічненської районної ради, священик маловідомої церкви “Нове життя” Анатолій Полюхович запевнив журналіста Радіо Трек, що “все це придумала поліція”. Бо, насправді, вони “збиралися мирно протестувати проти гей-параду, навіть заявку про це подали столичній владі”. А нечистотами наповнювали дитячі надувні повітряні кульки, а не презервативи, і зовсім не для того, щоб на когось кидати:

– Я ж – фермер. І в мене – землі, у мене – свій товар, який  я вирощую. І ми хотіли на Зарічне завезти, експеримент робити. Так як незручно везти в діжках, а у мене були хлопці там, приїхали на акцію. Ми просто готували на Зарічне завезти. Тому що до цього з біотуалетів додається ще щось там, щоб добре вирощувалася розсада, яку ми розсадили.

За словами Анатолія Полюховича, у Зарічному нема таких біотуалетів, щоб могти заготовляти добриво на місці. Ближче вони є, хіба, у Рівному. Але так сталося, що у Києві був якраз автомобіль, щоб нечистоти змогти доставити до фермерських полів. Ним вони приїхали на протест проти КиївПрайду.

Проти учасників брудної  акції поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 «Хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень». Нею передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.