120 народних депутатів вимагають від Уряду скасувати фінансування фільму «Мій юний принц». Автори документу впевнені, що стрічка “пропагує блюзнірство, неповагу до національних і релігійних святинь”. 

Також депутати посилаються на аргументи із звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Ті впевнені, що стрічка “використовує релігійні символи, чим фактично насміхається над святими для мільйонів громадян України речами, ображає їхні релігійні переконання, збурює вірян і провокує їх на активні протестні дії”.

Продюсер фільму Олексій Гладушевський, знайомий глядачам за серіалом Перші ластівки,  попереджує про неоднозначність таких заборон. На його думку, це наближає Україну до російських нових реалій, де Роскомнагляд збирається заборонити будь-які згадки ЛГБТ вже навіть в інтернеті. “Це цензура, коли автор не може розказувати те, що він думає. Це інший вік, це не 21 століття. Тобто ті люди хочуть нас повернути в якийсь допотопний час. Такого не буває”, – заявив Гладушевський.

Тізер картини “Мій юний принц” дивіться нижче. А прем’єра стрічки запланована на 2023 рік.