Депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов надіслав міністру закордонних справ РФ Сергію Лаврову звернення із проханням закрити в’їзд до Росії керівникам американських рухів ЛГБТ, правозахисникам гей-культури та всім, хто виступає проти «традиційних російських сімейних цінностей». Новину передає Преса України.

Така заборона, як вважає Мілонов, стане гідною відповіддю з боку Росії на законопроект, який обговорюють у конгресі США, що дозволяє ввести нові санкції проти іноземців та заборонити в’їзд до Америки тим, хто заважає представникам ЛГБТ-рухів реалізовувати «фундаментальні права на свободу самовираження, об’єднань та зібрань».

Росія включена до переліку країн, де найбільше порушуються права ЛГБТ. Цей проект 18 конгресменів, які підписалися під документом, назвали «Актом про всесвітню повагу».

Мілонов переконаний, що Росія зобов’язана створити свій чорний список, що включає керівників американських рухів ЛГБТ, правозахисників, які надають підтримку геям, всіх активістів, які виступають проти “традиційних російських сімейних цінностей”.

«Наша країна не тільки має право, а й просто зобов’язана проводити незалежну культурну політику, що є альтернативою світовому диктату морального розкладання, що розповзається з протилежного берега Атлантики», – заявив у своєму листі Лаврову Мілонов.

Нагадаємо, що Мілонов заявив, що повністю «придушив» у своєму місті ЛГБТ-спільноту і проголосив повну перемогу над геями Санкт-Петербурга.