У Верховній Раді група народних депутаток принесла міністру оборони Андрію Тарану туфлі на високих підборах. Так політкині протестують проти плану, щоб курсантки марширували на підборах на параді до Дня Незалежності України. Про це пише Українська правда, передає Wonderzine.

Заступниця голови Ради Олена Кондратюк виступила із заявою з трибуни. Її колеги додали, що «жінок перетворюють на якихось карнавальних ляльок, які повинні розважати натовп».

«Сьогодні в Збройних силах України служить понад 31 тисяча жінок, із них понад 4100 є офіцерками […] Ви знаєте, як багато жінок надихнулися після цих змін іти й служити у військах. І як можна спаплюжити цю просту ідею натхнення? Це провести військовий парад до 30-річчя нашої незалежності, де військові жінки повинні крокувати на підборах. Цей лютий треш, вибачте, ми побачили на сайті Міністерства оборони. Пане міністре оборони, ви так наближаєте нашу армію до стандартів НАТО?» – сказала Кондратюк.

Депутатки вимагають від Міноборони провести службове розслідування й доповісти суспільству, хто ухвалив таке рішення, скільки коштів витратили на закупівлю цього взуття з податків українців і хто понесе за це матеріальну відповідальність.

Раніше Міністерство оборони оприлюднило фото з підготовки до параду на честь Дня Незалежності України. Там повідомили, що курсантки крокуватимуть у спідницях і туфлях на підборах. Допис викликав негативну реакцію.